Владика Микола Семенишин з душпастирськими відвідинами відвідав Католицький ліцей

Сьогодні у Католицький ліцей святого Василія Великого завітав єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ владика Микола Семенишин з йорданськими відвідинами.

Спершу відбулась спільна молитва, у часі якої із владикою єдналися діти та вчителі, а також представники духовенства, прот. Маркіян Букатчук, директор ліцею, о. Василь Чорній, капелан навчального закладу, о. Віталій Сенько та о. Іван Луцишин, вчителі християнської етики. Моління своїм співом супроводжував ліцейний хор, до складу якого входять учні та вчителі.

Єпископ-помічник поблагословив освяченою водою всі приміщення ліцею, завітавши у кожен клас, кабінет, їдальню та спортзал. У часі відвідин панувала особлива атмосфера: спів колядок, радісні посмішки та щирі емоції.

Кульмінацією візиту став Чин освячення Архієреєм оновленої бібліотеки. Звертаючись до учнів та вчителів владика Микола наголосив на важливості якісної освіти, яку здобувають діти, бо це є головним для побудови незалежної та міцної держави.

У дарунок до колекції бібліотечного фонду єпископ вручив книгу «Любомир Гузар. Спогади», яка нещодавно вийшла друком, авторства світлої пам’яті Патріарха Любомира та Лесі Харченко. Слід зазначити, що цей подарунок став символічним, адже владика Микола довгий час був особистим секретарем блаженної памʼяті Патріарха Любомира Гузара.

«Хочу щиро подякувати нашому владиці, бо він на кожне наше запрошення завжди відповідає «так», і, мабуть, то є Вашим добрим життєвим гаслом, казати «так» на всі Божі речі. Сьогодні тішимося, що Ви є з нами, і розділили таку скромну річ, яка важить для нас так багато», — зазначив на завершення прот. Маркіян, директор ліцею.

Зазначимо, що душпастирські відвідини після Богоявління Господнього є доброю традицією Церкви для особистої зустрічі та ближчого знайомства вірних зі своїми душпастирями.

Нехай через ці відвідини на усіх учнів, учителів та працівників нашого ліцею зійде рясне Боже благословення для ще ревнішої праці та молитви, аби в такий спосіб ми осягнули таку бажану перемогу.