Представники благодійної організації Missione Calcutta завітали до Католицького ліцею

Вчора до нашого ліцею завітали особливі гості, координаторка міжнародних проєктів італійської благодійної організації Missione Calcutta п. Доріана Сомма, яку супроводжувала п. Віра Біла, регіональна представниця Missione Calcutta в Україні.

Розпочали зустріч з привітального слова директор ліцею, прот. Маркіяна Букатчука, який розповів гостям про навчальний заклад, а також подякував італійським благодійним організаціям в особі п. Доріани за постійну підтримку українського народу у такий складний для нашої Батьківщини час.

Опісля п. Доріана розповіла кілька слів про себе, вона представила учням організацію, у якій працює, презентувала своє рідне місто Бергамо (Італія).

Волонтерка прибула до ліцею з особливою метою – передати учням листи з побажаннями миру та словами підтримки від їхніх однолітків – учнів однієї з католицьких шкіл м. Самбуру, що в Кенії (Африка).

Захід відбувався виключно англійською мовою, а це вкотре доводить, що іноземна мова є дуже важливою складовою сьогодення. Ліцеїсти з цікавістю запитували про навчання та побут їхніх кенійських однолітків, цікавились чи є у них домашні завдання та чи носять вони шкільну форму.

Учні поцікавився у п. Доріани, скільки мов вона знає та яка її найулюбленіша. У відповідь вона сказала, що знає кілька мов, однак, понад усе любить українську та вивчає її.

Благодійниця подякувала ліцеїстам за цікаві питання та листи, які діти передали своїм одноліткам до Кенії.

Зустріч завершилася словами вдячності та українською колядкою від наших учнів та вчителів!

Фото: Департамент соціальних комунікацій Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ