«Пліч-о-пліч»: Католицький ліцей святого Василія Великого доєднався до всеукраїнських змагань

Наш ліцей доєднався до всеукраїнської спортивної ініціативи «Пліч-о-пліч.
Всеукраїнські шкільні ліги».
Гасло даної програми, що спрямована на зацікавлення молодого покоління спортом та здоровим способом життя — «Разом переможемо».

Команда ліцею у кооперації з академією «Говерла» боротиметься за першість у баскетболі та волейболі.
Змагання проходитимуть у пʼяти видах спорту: черлідинг, волейбол, баскетбол, футзал та спортивне орієнтування.

Директор Католицького ліцею святого Василія Великого, прот. Маркіян Букатчук каже, що діти з радістю відгукнулися на заклик, а ще зазначає, що ініціатива є справді важливою для формування свідомого і здорового майбутнього покоління:

«Основна мета даної ініціативи — збереження здорової нації, через безпосередню участь шкіл. Адже маємо виховувати здорових та міцних дітей у кризових умовах війни. Отож, коли до Католицького ліцею надійшла пропозиція долучитися до акції, ми одразу подали заявку і раді тому, що є не лише учасниками, адже спортивна база нашого навчального закладу стала майданчиком для проведення тренувань та змагань. Учні радо відгукуються на такі ініціативи, що нас дуже тішить, і, зрештою, знаємо, що у здоровому тілі — здоровий дух».

Також на захід завітала голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

«Наразі в нашій області зареєструвалися близько 1300 команд. Нам дуже важливо, щоб діти займалися спортом. І маючи можливість та бажання дітей, можемо організовувати змагання на шкільному, територіальному, районному, обласному та, відповідно, всеукраїнському рівні. Це можливість позмагатися, познайомитися з новими друзями та прищепити любов дітей до здорового способу життя», — розповідає про ініціативу Світлана Онищук.

Наші ліцеїсти-спортсмени виявляють рішучість і обіцяють приділяти багато часу тренуванням та самовдосконаленню, щоб досягти поставленої мети.

Тренери та організатори впевнені, що під час змагань учасники не лише розкриють у собі любов до спорту та здорової конкуренції, але й відкриють нові можливості для себе.

Фото: Департамент соціальних комунікацій Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ