З колядою до Митрополита

Сьогодні учні, вчителі та дирекція Католицького ліцею святого Василія Великого завітали з колядою до архієпархіального управління. Гучні колядки та віншування лунали у приймальні Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина.

Наших колядників радо вітали Митрополит Володимир, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії Владика Микола Семенишин та синкел у справах духовенства та священичих родин митр. прот. Степан Балагура. Супроводжував учнів директор Католицького ліцею, прот. Маркіян Букатчук.

Особливі колядки на прославу новонародженого Спасителя, а також віншівки-побажання, якими діти сіяли у серцях присутніх любов, злагоду та щастя.

«Сьогодні, в один із останніх днів різдвяних свят, ми хотіли б від усього серця привітати вас та поділитися із вами доброю звісткою, що Христос народився, спустився на землю із Небес. Дякую Вам, Владико Володимире, за те, що Ви любите наш ліцей, за те, що постійно чуваєте над ним, піклуєтеся про нього. А ми зі своєї сторони стараємося робити все, що у наших силах — молитися, вчитися та працювати. Просимо Вашого архієрейського благословення на наше добре навчання», — зазначив о. Маркіян.

На завершення Митрополит Володимир подякував за коляду та ствердив, що колядки, які виконували ліцеїсти, є унікальними, багато із них він чув вперше.

«Нехай вам Всемилостивий Господь благословить ваше життя, навчання, і втілює всі побажання та мрії, а ми, своєю чергою, запевняємо вас у своїй постійній молитві та підтримці, адже ви – наше майбутнє», — додав Митрополит Володимир.

Насамкінець о. Степан Балагура подякував колядникам за відвідини архієпархіального управління й вкотре підтвердив, що надія Церкви та нашої Батьківщини — справжня українська молодь.

Фото та матеріали: Департамент соціальних комунікацій Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ