Гуртки

Гуртки Католицького ліцею

Уся позашкільна виховна робота спрямована на розвиток всебічно розвиненої особистості з урахуванням потреб і здібностей кожного учня. Саме тому Католицький ліцей, організовуючи дозвілля дітей у позаурочний час, дає можливість зацікавити учнів творчістю, спонукати прагнення до набуття необхідних навичок, які визначають креативність та оригінальність кожної особи зокрема.

Гурток футболу

Керівник: Андрій Сенько

Гурток футболу один з найбільш популярних гуртків у ліцеї. Впровадження секції з футболу є одним із способів популяризації спорту та здорового способу життя серед учнів. На секції футболу учні вивчають різні елементи гри, техніки та тактики. Футбол розвиває у дітей швидкість, спритність, стрибучість, витривалість, силу, покращує психоемоційний стан, морально-вольові якості дитини та прагнення до перемоги.

Заняття в цьому гуртку зміцнює дружбу між дітьми, розвиває взаєморозуміння та взаємоповагу та сприяє гармонійному розвитку дитини.

Гурток журналістики

Керівник: Богдан Бацвін

Гурток журналістики – це можливість для наших учнів опанувати знання та розвинути вміння написання статей, репортажів, інтерв’ю, редагування текстів та інші навички пов’язані з масовими комунікаціями.

Впродовж року гуртківці вчаться спілкуватися, обробляти інформацію, знайомитися із основними жанрами журналістики, застосовувати теоретичні знання на практиці, аналізувати і доносити до читача отриману інформацію. 

А головне – цей гурток сприяє вихованню та формуванню соціальної активності учнів!

 

Гурток волейболу

Керівник: Андрій Сенько

Волейбол – один з найпопулярніших спортивних ігор. У процесі занять на гуртку у дітей виробляються різноманітні рухові навички, поліпшується координація, прискорюється реакція, підвищується загальний рівень фізичної підготовки, технічної і тактичної майстерності. Гра у волейбол розвиває морально-вольові якості, дружбу та взаєморозуміння у команді. Через заняття у цьому гуртку зміцнюється дитяче здоров’я та фізичний розвиток наших ліцеїстів.

 

 

Біблійний гурток

Керівник: о. Василь Чорній 

З початком навчального року у ліцеї розпочав свою роботу Біблійний гурток. На ньому учні разом із капеланом ліцею досліджують Слово Боже, застосовуючи інтерактивні та мультимедійні методи навчання. Вивчення Біблії будує наші стосунки з Богом, дає напрямок в житті, робить мудрішими, формує цінності, зміцнює віру і відкриває нові перспективи. Гурткові заняття відбуваються у двох вікових категоріях: у молодшій групі (5-7 класи) та у старшій групі (8-11 класи).

 

Драматичний гурток

Керівник: Людмила Лучин

Можливість розкрити усі свої приховані та явні таланти учні реалізовують на драматичному гуртку. Унікальні, творчі і неповторні особистості опановують навики відтворення різних емоцій, правильної поведінки на сцені та відображають неймовірний світ театру.

 

Гурток німецької мови

Керівник:  Ірина Пилип’юк

Гурток проводиться для учнів, які цікавляться німецькою мовою і бажають поглибити свої знання з предмета, вдосконалити навички, набуті на уроках. На гуртку учні вчаться володіти мовним матеріалом для вільного спілкування в усному та писемному мовленні, розуміти та передавати інформацію німецькою мовою. На заняттях учні знайомляться з елементами соціокультури німецькомовних країн, переглядають німецькі фільми та виконують найрізноманітніші інтерактивні завдання.

 

Гурток польської мови

Керівник:  Христина Паньків

На гуртку польської мови учні вивчають мову, знайомляться з культурою та традиціями Польщі. Такі заняття сприяють розвитку навичок читання, письма та говоріння. Дружня атмосфера, ігри, перегляд мультфільмів та завдання роблять навчання цікавим і веселим.

На гуртку учні працюють в групах, в парах, спілкуючись та обмінюючись досвідом, що збагачує їхнє розуміння та знання мови.

Гурток з англійської мови з підготовки до НМТ/ ЗНО

Керівник: п. Олена Товарницька.

Для підготовки до успішного складання НМТ в ліцеї функціонує гурток англійської мови. Тут учні підсилюють свої знання та тренують усі необхідні навички для успішного складання різних іспитів. Завдяки цьому гуртку – англійська стає ще легшою!

 

 

Гурток "Сімейні цінності"

Керівник: о. Іван Луцишин

Даний гурток став вимогою часу в умовах руйнування інституту сім’ї та поширення в суспільстві гендерної ідеології. Його мета – допомогти підготуватися до майбутнього життя в подружжі. Через виконання цікавих завдань, дискусій, спостережень та проектів учні довідуються про сутність та необхідні передумови міцної сім’ї, про підтримку позитивної атмосфери взаємин та про збереження і примноження любові як основи сімейних стосунків.

 

Арт-студія "7 Небес"

Керівник: Ігор Васюта

Метою гуртка є розвиток креативного мислення. Діти створюють свої перші скетчі-репортажі з місця події у різних локаціях, взаємодіють між собою, радо діляться своїми знахідками та ідеями.  Гурток дозволяє бачити незвичайне у, здавалося б, простих речах. Учні вивчають як світло і тінь вимальовують на фасадах будівель силуети нових зображень, спостерігають за здатністю кольору змінювати настрій людини, передавати емоції та почуття на картині.