Перед початком ІІ семестру відбулось засідання Педагогічної ради ліцею

4 січня у Католицькому ліцеї святого Василія Великого відбулось чергове засідання Педагогічної ради ліцею для вирішення різних робочих питань та аналізу роботи у першому семестрі.

Розпочали засідання традиційно з молитви та слова директора ліцею прот. Маркіяна Букатчука, який говорив про звіти голів методичних обʼєднань, що були представлені напередодні засідання Педагогічної ради, про профілізацію, новий бюджет, про формування особового складу Піклувальної ради ліцею. Також представив нову учительку польської мови п. Христину Паньків.

Опісля виступив заступник директора з навчальної роботи п. Андрій Лемко, який підвів підсумки здійснення освітнього процесу в І семестрі 2023-2024 н.р., про якість навчання та рівні якості навчання, про досягнення учнів в інтелектуальних змаганнях за І семестр 2023-2024 навчального року, про рейтинг учнів та десятку кращих учнів ліцею. Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників, про семінари, вебінари та тренінги, які провели наші учителі. Презентував аналітичну довідку: «Стан викладання предмету мистецтво у ліцеї»

Далі виступила заступниця директора з виховної роботи п. Юлія Луцишин, яка представила Правильник для здобувачів освіти, який спільно розробляли чотири робочі групи: учні, батьки, учителі та адміністрація! Правильник визначає правила внутрішнього розпорядку ліцею та доповнює інші документи ліцею, зокрема ті, які регламентують питання дисципліни та виховання здобувачів освіти, розповіла, що при підписанні договору про надання освітніх послуг з ліцеєм, батьки здобувачів освіти погоджуються із дотриманням та виконанням правильника ліцею.

Ознайомитись з Правильником можна за покликанням:

https://stbasilschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/2023-polozhennia-pvr_1704351873.pdf

Далі заслухали п. Наталю Смаль, інженера з охорони праці та юрисконсульта ліцею, яка представила звіт про профілактику травматизму та виконання заходів розділу з охорони праці за І семестр 2023-2024 н.р.

Про проведену антибулінгову роботу за І семестр 2023-2024 н.р. прозвітувала психологиня ліцею п. Надія Возняк, яка розповіла присутнім про заходи щодо запобігання випадків булінгу, які були проведені серед учнів, вчителів та батьків. Про роль учитель в боротьбі з булінгом. Надала цінні поради для вчителів щодо успішного попередження та протидії булінгу.

Щодо виконання душпастирського плану слухали капелана ліцею, о. Василя Чорнія, який розповів про спільні прощі, реколекції, екскурсії, духовні бесіди, які відбулись у І семестрі 2023-2024 н.р., а також про роботу учнівського біблійного гуртка.

Засідання відбулося натхненно та плідно.
Віримо, що наступний семестр буде не менш результативним та успішним! Дякуємо нашим педагогам за працю. З Богом розпочинаємо ІІ півріччя 2023-2024 н.р.