Підбиваємо підсумки учнівських олімпіад та конкурсів!

Вже доброю традицією стала участь учнів Католицького ліцею в інтелектуальних змаганнях різного рівня. Підводячи підсумки І семестру 2023/2024 навчального року прагнемо поділитись з Вами нашими здобутками.

Впродовж І півріччя цього навчального року участь у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад взяло 68 учнів та учениць, з яких 37 осіб стали переможцями цих змагань. Таким чином якісна успішність учасників склала – 54%.

При цьому шестеро осіб представлятимуть наш ліцей на ІІІ (обласному) етапі цих інтелектуальних змагань. Це досягнення перевершило минулорічні результати, коли серед 48 учасників було 28 переможців, з яких тільки 3 осіб – учасники обласного етапу.

Окрім цього наші учні є учасниками Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка та Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, в яких цьогоріч маємо 6 переможців, з яких 2 учнів представлятимуть наш ліцей на обласному етапі цих конкурсів.

Слід також відзначити 4-х переможців Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси та конкурсу „Математичний занзібарик“.

“Огортаючи крильми своїх учнів (від найменшого п’ятикласника, до вже вищого за себе одинадцятикласника), завжди намагаюся підтримати їх та мотивувати дійти до певної мети. Стати переможцем може кожен! Треба правильно вибрати дорогу, яка до неї вестиме. Кожен вчитель повинен докласти зусиль, щоб дитина повірила, що завдяки праці вона зможе відкрити й примножити свої таланти“, – ділиться своїми враженнями п. Олена Рубашевська, учителька математики та інформатики.

Пишаємось нашими учнями, а також учителями, які доклались до таких освітніх здобутків, бо саме такі досягнення свідчать про високий стандарт освіти та велику працездатність як учнів, так і учителів ліцею.

Довідка: