Лекція «Митрополит Андрей Шептицький: духовний будівничий української нації»

У Католицькому ліцеї святого Василія Великого відбулась лекція присвячена життю, духовній, культурно-просвітницькій та меценатській діяльності видатного українського суспільного діяча та духовного пастиря Митрополита Андрея Шептицького.

Захід провів учитель історії п. Богдан Бацвін, який під час лекції розповів учням про роль рідного краю, предків та влив родини на формування постаті Андрея Шептицького.
Про дитинство, виховання та успішне навчання митрополита, про велике бажання служити Богу та опір, з яким він зіштовхнувся щодо свого покликання.

Також лектор поділився з ліцеїстами історією єпископських свячень Андрея Шептицького та розповів про його титанічну духовну працю на посту очільника УГКЦ, багатогранну суспільно-політичну та економічну діяльність.

«Сьогодні важливо донести до сучасної молоді ті ціннісні та духовні орієнтири, які залишив Митрополит Андрей для майбутнього покоління. Розповідаємо дітям про тих, на кого варто рівнятись, закладаємо у них правильні ідеології, знайомимо з справді важливими постатями, які робили усе для незалежності та духовності нашого вільного українського суспільства», – каже п. Богдан Бацвін.

Діяльність митрополита Андрея Шептицького залишила великий слід у історії України і залишається великим джерелом натхнення для багатьох поколінь.