В Івано-Франківському Архієпархіальному Управлінні УГКЦ відбулася наглядова рада при Католицькому ліцеї святого Василія Великого

У вівторок, 17 жовтня, в приміщенні Архієпархіального управління Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ відбулася наглядова рада Католицького ліцею святого Василія Великого. Зібрання очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Щоб обговорити актуальний стан роботи нашого навчального закладу та роздумати над подальшим планом у конференц-залі зібралася курія Івано-Франківської Архієпархії спільно із керівництвом ліцею.

Розпочалося засідання зі спільної молитви. Відтак о. Михайло Макар, нотар Архієпархії, зачитав протокол попередніх зборів. Опісля цього зі словом звернувся Митрополит Володимир, який подякував працівникам нашого ліцею за сумлінне виконання своїх обовʼязків та ствердив, що з якісною освітою ми можемо будувати світле майбутнє:

«Дякую за вашу невтомну працю. Ви, прививаючи християнські цінності, виховуєте та формуєте покоління, за яким стоїть наше майбутнє. Тому дуже важливо на власному прикладі навчати молодь добру та показувати важливість якісної освіти», – зазначив Митрополит Володимир

Наступним до присутніх звернувся прот. Маркіян Букатчук, директор Католицького ліцею, який представив річний звіт про підсумки 2022/23 навчального року та план роботи ліцею на 2023/24 навчальний рік.

Про планову мережу учнів, впровадження профільного навчання та підвищення кваліфікації педагогів ліцею у 2023/24 навчальному році доповів п. Андрій Лемко, заступник директора ліцею з навчальної частини.

Насамкінець відбулося представлення перспектив виховної діяльності ліцею у 2023/24 навчальному році, про які розповіла п. Юлія Луцишин, заступниця директора ліцею з виховної частини.

Сьогодні, дотримуючись державного стандарту освіти та застосовуючи принципи християнської моралі, Католицький ліцей святого Василія Великого втілює ідеї новітніх технологій навчання та виховання, які забезпечують всебічний розвиток особистості.

А основна візія нашого навчального закладу— готувати молоде покоління до успішного життя, розвиваючи їхній академічний потенціал через профільну освіту та глибоке розуміння етичних цінностей.

Довідка:

  1. Звіт за 2022/2023 навчальний рік
  2. Річний план на 2023/2024 навчальний рік