Учні Католицького ліцею єдналися у молитві на вервиці із Владикою Миколою

Спільнота Католицького ліцею святого Василія Великого долучилась до всесвітньої акції «Мільйон дітей молиться на Вервиці».

Спільне моління очолив єпископ-помічник Івано-Франківський УГКЦ кир Микола Семенишин. Разом із учнями в молитві єднались також священники, учителі та батьки! 

На початку спільної молитви до дітей звернувся директор ліце, прот. Маркіян Букатчук й розповів присутнім про історію виникнення ініціативи «Мільйон дітей моляться на вервиці» та закликав всіх молитися за перемогу й мир в Україні.

Відтак учні розпочали молитву. «Богородице Діво» на кожному десятку молилися діти різного віку, а «Отче наш» промовляли одинадцятикласники. Розважання ж виголошував Владика Микола.

На завершення спільної молитви Єпископ-помічник посвятив всіх присутніх під опіку Небесної Матінки.

Звертаючись до молільників, Владика Микола ствердив, що із дітьми є дуже легко молитися, а відтак подякував всім присутнім за єднання у часі даної ініціативи. Особливі слова подяки лунали для отців, які навчають дітей плекати християнські цінності та щодня моляться разом із ними.

«Ця молитва була дуже особливою, бо сьогодні діти всього світу моляться вервицю. А що найважливіше — цю вервицю ми молилися разом із Пресвятою Богородицею, тому будьте певні, ця молитва буде вислухана», — мовив Владика Микола.

Опісля цього Єпископ-помічник уділив всім присутнім своє архієрейське благословення.

Насамкінець дитячий хор виконав духовний гімн України «Боже Великий, Єдиний», який жертвували за настання миру в Україні.