Щомісячна спільна Божественна Літургія та благодійний ярмарок для потреб ЗСУ

У неділю уся спільнота Католицького ліцею святого Василія Великого зібралась у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці на загальношкільну Божественну Літургію та благодійний ярмарок.

Літургію очолив директор ліцею прот. Маркіян Букатчук, який у свої проповіді наголосив, що у недільному Євангелії Ісус закликає нас до милосердя.

«Ісус показує як Він любить людину і що означає Боже милосердя! Він заходить у місто, де сталась біда і зустрічає там похоронну процесію… Помер єдиний син в матері, яка є вдовою. Ісус бачить те горе матері і одразу діє, не просто повертаючи життя сину, а відновлюючи радість матері та надію цілого міста. Сьогодні Україна – це брама Європи. Ми живемо на межі цивілізації і хаосу, порядку і безпорядку. Ми точно знаємо, що таке радість і смуток. Сьогоднішнє Євангеліє – не просто оповідання, а розповідь про нас. Ми живемо біля брами, де зупинилось життя. Але сьогодні Господь хоче і нас потішити. Цією історією Він показує, що Він і нас піднімає як того юнака і вчить чинити милосердя серед горя», – навчав проповідник.

Опісля Літургії відбувся благодійний книжковий ярмарок на підтримку Збройних Сил України. Впродовж тижня діти та вчителі приносили до школи книги, які вже прочитали, а вчора мали можливість їх придбати один в одного. Наші наймолодші школярі, учні 5-их класів разом зі своїми батьками окрім книг підготували різноманітні смаколики! З проведеного ярмарку вдалось зібрати 45 000 грн.

Усі виручені кошти ми передамо на потреби Збройних сил України, а саме 102-гої окремої бригади територіальної оборони. Звіт про цільове використання коштів буде представлений згодом.

Дякуємо усім, що так активно долучились та допомогли втілити нашу ідею в життя! Разом наближаємо нашу перемогу.