Учителі ліцею зібрались на чергове засідання Педагогічної ради

Вчора, 23 жовтня у Католицькому ліцеї святого Василія Великого відбулось чергове засідання Педагогічної ради ліцею.

Педагогічна рада зібралась для вирішення різних робочих питань та аналізу роботи у першому триместрі.

Традиційно засідання розпочали з молитви та слова директора ліцею прот. Маркіяна Букатчука, який говорив про підсумки засідання наглядової ради ліцею, стратегію розвитку ліцею, про створення піклувальної ради ліцею; підвів підсумки роботи у першому триместрі, а також наголосив на важливості розширення катехизації та євангелізації у ліцеї.

Опісля виступив заступник директора з навчальної роботи п. Андрій Лемко, який доповів про аналіз вивчення предмету фізики у ліцеї, зміни в розкладі, про зауваження щодо ведення електронного журналу, про підвищення кваліфікації педагогічних працівників та педагогічну інтернатуру

Далі виступила шкільна психологиня, п. Надія Возняк, яка розповіла присутнім про адаптацію пʼятикласників, складність адаптаційного періоду та чинники якими вона зумовлена, про рівень мотивації до навчання та рівень адаптації учнів, про основні способи формування мотивації під час навчання, а також про зовнішню та внутрішню мотивацію.

Заступниця директора з виховної роботи п. Юлія Луцишин розповіла про актуальність оновлення правил внутрішнього розпорядку, про обовʼязки чергових вчителів тощо. Спільно вирішили для розробки нових правил внутрішнього розпорядку створити робочі групи з учнів, батьків та учителів.

Далі слухали п. Наталю Смаль, інженера з охорони праці та юрисконсульта ліцею, яка ознайомила педагогічних працівників з алгоритмом дій під час нещасних випадків в освітньому процесі та про ведення обліку інструктажів з безпеки життєдіяльності.

Нові актуальні рішення, плідна праця та результативність, так завершилось чергове робоче засідання Педагогічної ради!

Довідка:

Педагогічна рада або педрада — колегіальний орган управління дошкільним, середнім та вищим навчальним закладом I чи II рівня акредитації. Є дорадчим органом, створеним для вирішення основних питань діяльності навчального закладу. Засідання педради проводяться у міру потреби, можуть мати фіксовану періодичність, але не менш як чотири рази на рік.