Семінаристи розпочали педагогічну практику в Католицькому ліцеї

Вчора, 27 лютого відбулась настановча зустріч адміністрації, класних керівників та інших педагогічних працівників ліцею із студентами-богословами IV курсу Івано-Франківської академії Івана Золотоустого – вихованцями Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата Кунцевича, які розпочали свою педагогічну практику у нашому ліцеї.

На початку із вітальним та настановчим словом звернувся директор ліцею, прот. Маркіян Букатчук. Опісля заступниця директора ліцею з виховної роботи, п. Юлія Луцишин представила профіль та діяльність ліцею, розповівши семінаристам про особливості освітнього процесу. Наостанок, студенти провели робочі зустрічі із класними керівникам та учителями-предметниками.

Варто зазначити, що впродовж чотирьох тижнів семінаристи відвідуватимуть та проводитимуть уроки, здебільшого із предметів морально-етичного спрямування, а саме „Основи християнської етики“, „Сімейні цінності“ та „Світогляд. Віра. Чесноти“. Окрім цього кожен семінарист буде закріплений за конкретним класом, у якому він братиме участь, в тому числі, у позакласних та виховних заходах. Окремим завданням для практикантів є залученість у душпастирську діяльність ліцею, а саме допомога священикам ліцею, зокрема шкільному капелану.

Ми бажаємо нашим студентам успішної та плідної практики!