Відбулось чергове засідання Педагогічної Ради ліцею

Вчора, 27 лютого у Католицькому ліцеї святого Василія Великого відбулось чергове засідання Педагогічної ради ліцею. Конструктивно, плідно та результативно вирішували різні робочі питання.

Традиційно кожне засідання розпочинається з молитви та слова директора ліцею прот. Маркіяна Букатчука, який привітав усіх присутніх, розповів про подальші плани щодо роботи ліцею та ознайомив з порядком денним.

Опісля виступив заступник директора з навчальної роботи п. Андрій Лемко, який презентував аналітичні довідки: «Стан викладання та рівень знань, умінь і навичок учнів з англійської мови» та «Про результати проведення моніторингових контрольних робіт». Проаналізував
результати вивчення англійської мови у ліцеї, розповів про формувальне оцінювання та здоров’язбережувальні технології на уроках англійської, про проведення анкетування учнів щодо викладання вчителями англійської мови, а також зробив коротку характеристику педагогічної діяльності вчителів англійської мови в рамках дослідження предмету. Провів аналіз підсумків моніторингових контрольних робіт та представив результати досягнень учнів.

Далі виступила заступниця директора з виховної роботи п. Юлія Луцишин, яка говорила про негативні звички учнів та протидію їм. Назвала десять поширених негативних звичок серед ліцеїстів, нагадала про запровадження Правильника для здобувачів освіти, який є рушійною силою у протидії таких звичок. Також запропонувала конкретні шляхи позбавлення негативних звичок серед учнів.

Про формування мотивації учнів до навчання виступила п. Надія Возняк, психологиня ліцею, яка розповіла присутнім про вмотивованість учнів, зробила аналіз мотивованості учнів на початку року. Розповіла про внутрішню та зовнішню мотивацію, про основні способи формування мотивації під час навчання, а також про рекомендації для вироблення стратегії вчителя, щоб вмотивувати учнів. Також презентувала брошурки для учителів з способами мотивації учнів.

Далі заслухали п. Христину Чорній, бібліотекаря ліцею, яка говорила про вибір підручників для учнів 7-их класів. Зачитала авторів підручників, яких спільно визначили учителі з кожного предмету.

Поки учні на канікулах наші педагоги продовжують плідно працювати, тож дякуємо усім за натхнення до праці.