Випускний у Католицькому ліцеї святого Василія Великого

Аромат квітів, посмішки та сльози радості: Католицький ліцей урочисто проводжав у доросле життя неймовірних, талановитих та чудових випускників.

Цьогоріч учням 9-их класів вручили 48 свідоцтв про базову середню освіту звичайного зразка та 8 свідоцтв з відзнакою.

Попрощались з рідною школою 20 ліцеїстів, 6 з яких отримали золоті медалі!

Свято, яке відбулося, стало незабутньою подією як для самих випускників, так і для їхніх рідних, друзів та педагогів.

З вітальним словам до випускників звернувся директор ліцею, прот. Маркіян Букатчук:

«Існувати без Бога можна, але жити без Бога неможливо. Наші буденні справи – це рутинний досвід, без якого нікуди, але з іншої сторони є досвід глибший – коли людина відчуває любов, коли людина відчуває смуток, радість, свою важливість, дружбу, чесність. Це все є доторк до цінності. В той момент коли людина доторкається до цінності, вона доторкається до Бога. І чим частіше людина доторкається до Бога, тим більше вона є людиною.
Ми усі, як педагоги стараємось виконувати заповіт світлої пам’яті Блаженного Любомира Гузара – «виховувати людину в людині». Чи легко це робити? Ні, але ми будемо продовжувати! Продовжуйте і Ви, дорогі випускники! Памʼятайте, що доторк до Бога – це те, що Вам потрібно! Бо справжнє життя можливе тільки в Бозі! Нехай Господь Вас усіх щедро благословить на Вашій життєвій дорозі!»

Хвилюючими моментами свята стали прощальні промови випускників та слова подяки вчителям і батькам. Не стримуючи сліз радості, випускники дякували своїм наставникам за знання, мудрість та підтримку, а батькам за те, що завжди поряд та допомогли їм здолати шлях до омріяної мети.

Бажаємо всім випускникам міцного здоров’я, успіхів у навчанні та плідної праці! Нехай знання та цінності, здобуті в стінах рідного ліцею, стануть їм міцним фундаментом для досягнення омріяних вершин!