Засідання Піклувальної Ради ліцею

Вчора з благословення Архієпископа та Митрополита Івано-Франківського УГКЦ, кир Володимира Війтишина у Католицькому ліцеї святого Василія Великого відбулось установче засідання Піклувальної ради!

Участь у засіданні взяли єпархіальний економ, прот. Іван Горнецький, директор ліцею, прот. Маркіян Букатчук, представники адміністрації ліцею та батьки наших ліцеїстів. Розпочали засідання з молитви та вітання присутніх, далі о. Іван зачитав Декрет Митрополита про заснування Піклувальної ради ліцею та зробив акцент на важливості такого новоствореного органу в житті ліцею і поділився ідеями щодо подальшого розвитку школи.

Опісля о. Маркіян Букатчук представив стратегічні завдання Піклувальної ради, як колегіального органу ліцею. В свою чергу члени ради висловили своє бачення щодо співпраці із адміністрацію та засновником ліцею з метою створення оптимальних умов для виховання та навчання учнів.

Спільно було домовлено про наступне засідання, яке відбудеться вже у вересні. На ньому буде обговорено наступні кроки та подальшу діяльність Піклувальної ради.

ДОВІДКА: Піклувальна рада – це консультативно-дорадчий, колегіальний орган, який створюється за рішенням засновника та сприяє вирішенню перспективних завдань розвитку закладу освіти. Створення та діяльність Піклувальної ради регулюється Законом України «Про освіту».