Турнір з футзалу «Кубок дружби»

Вчора у Католицькому ліцеї святого Василія Великого відбувся турнір з футзалу «Кубок дружби» у якому взяли участь священнослужителі та учителі, семінаристи, учні та їх батьки.
У заході взяв участь Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. До організації турніру долучився також Івано-Франківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Розпочались змагання зі слова директора навчального закладу прот. Маркіяна Букатчука, який привітав гостей у стінах Католицького ліцею. Отець висловив вдячність Владиці Миколі за присутність та підтримку ініціативи й побажав учасникам перебувати у переможному й конкуренто-здоровому дусі.

Опісля Владика Микола поблагословив учасників на вдале проведення змагань.

Згодом слово мала Христина Юдкіна, в.о. директорки Івано-Франківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», яка привітала усіх присутніх та зазначила, що радіє та щиро підтримує такі світлі ідеї, які обʼєднують, зазначивши, що такі ініціативи варто реалізовувати частіше.

Опісля у виконанні Рибак Тетяни, учениці 11 класу пролунав Державний Гімн України та хвилиною мовчання вшанували всіх, хто віддав своє життя за волю й незалежність нашої держави, даруючи молодому поколінню шанс на краще майбутнє.

Далі у залі запанувала атмосфера справжньої боротьби за першість.
За «Кубок дружби» боролися чотири команди. Варто зазначити, що до команди вчителів увійшов Владика Микола Семенишин та директор ліцею, прот. Маркіян Букатчук

Підтримка вболівальників робила захід ще яскравішим. У перервах між іграми усіх присутніх вразив виступ команди з чарліденгу “Fire cats”.

За підсумками змагань «Кубок дружби» здобула команда учителів, друге місце — наші ліцеїсти, третє – команда батьків, а четверте — брати-семінаристи.

Дякуємо усім, хто долучився до організації турніру. Нашим спортсменам дякуємо за активність, неймовірну гру та ентузіазм.
Це була чудова пригода нашої великої ліцейної спільноти.