Соціальне служіння

Ліцеїсти активно долучаються до волонтерської та соціальної діяльності. Наші учні ініціюють та реалізовують різноманітні акції, допомагаючи людям похилого віку, одиноким матерям, дітям-сиротам та людям з інвалідністю, внутрішньопереміщеним особам. Ми організовуємо благодійні ярмарки, відвідуємо пансіонати, сиротинці аби подарувати те, що є найціннішим – людське добро та теплоту, тим кому цього так бракує.
Щороку учні 10 класу проходять соціальну практику у різних благодійних структурах для того, щоб переконатися, що їхня соціальне служіння не тільки корисне, але й дуже потрібне!
Ми віримо, що кожна людина, незалежно від віку, стану здоров’я чи соціального статусу, має право на щасливе життя. Тому будемо й далі розвивати наше соціальне служіння та допомагати тим, хто цього потребує.
Ліцей активно співпрацює з такими благодійними організаціями, як БФ “Карітас Івано-Франківськ”, БО “Мальтійська служба допомоги Івано-Франківська” та ін.

Тільки цього навчального року ми реалізували наступні соціальні проекти:

  • “Святий Миколай дітям у потребі” – придбали подарунки для 7 різних класів з притулків та сиротинців області.
  • Благодійний обід для потребуючих
  • Відвідали з подарунками центр соціально-психологічної реабілітації дітей у с. Мединя.
  • Акція “Зігрій вбогого світлом стрітенської свічки” на потреби Карітасу передали – 23 873 тис.грн.
  • Проєкт БФ “Карітас” “Готуємо дітей та молодь до майбутнього” – здобули 2 місце – отримали 10 тис. грн. для організації читацького клубу людей похилого віку, який реалізували у Войнилові у прихистку для ВПО старшого віку.
  • Відвідали геріатричний пансіонат з колядою та гостинцями.
  • Благодійна акція “Добро починається з тебе!” для дітей-сиріт “Містечка святого Миколая”, що в Крихівцях на суму 5 168 грн.

В період з квітня 2023 року і до сьогодні нам вдалось взяти участь у декількох благодійних проєктах та реалізувати допомогу у сумі 65 935 грн.