Тетяна Бурда

Тетяна Бурда

учителька хімії

“Коли мовчиш – мовчи з любові. Коли говориш – говори з любові. Коли виправляєш – виправляй з любові. Коли вибачаєш – вибачай з любові. Май завжди в глибині серця корінь любові, з того кореня виростуть тільки добрі справи” (св. Августин)

Біографія

Вищу освіту здобувала, навчаючись на хімічному факультеті Дніпропетровського державного університету ім. Олеся Гончара, навчання успішно завершила в 1993р.

З вересня 1998 року працюю вчителем хімії в Івано-Франківському фізико-технічному ліцеї, а з вересня 2012 року ще маю Боже благословення на вчителювання у Католицькій школі, чим неймовірно тішусь.

Стаж педагогічної діяльності 20 років. Учитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, переможець обласного етапу та дипломант фінального етапу конкурсу «Учитель року-2015» у номінації «Хімія» не відбувся б, якби не можливість з любов’ю у серці дарувати свої знання розумним, талановитим, допитливим, творчим, креативним і непосидючим учням.

Технології особистісно-орієнтованого навчання, інтерактивні технології колективно-групового навчання, інформаційно-комунікаційні технології, разом з технологіями опрацювання дискусійних питань і методом проектів дають плоди у вигляді ґрунтовних знань учнів лиш тоді, коли, зацікавивши хімічним експериментом на уроці або запропонувавши нескладний домашній експеримент, з любов’ю, молитвою і терпеливістю сієш «розумне, добре і вічне» у благодатний ґрунт сердець розумників і розумничок.

Сучасний учитель – це теж учень. У вересні 2016 року пройшла курси підвищення кваліфікації у ІФОІППО, а також була сертифікованим учасником тренінгу освітньої спільноти GEG Україна «Цифрові інструменти та можливості».