Соломія Грибович

Соломія Грибович

учителька англійської мови

«Скажи мені – я забуду, покажи мені – я запам’ятаю, але дай мені зробити це разом з тобою – і я зрозумію!»

Біографія

Закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника і здобула ступінь бакалавра за спеціальністю “Середня освіта. Мова і література (англійська)”.

Вірю в те, що навчальний процес має бути захоплюючим й сприяти розвитку всебічних якостей особистості. Зокрема на уроках англійської мови застосовую ряд методів і підходів, серед інших – комунікативний підхід, інтерактивні матеріали й творчі завдання для того, щоб учні у цікавий спосіб оволоділи всіма необхідними навичками, в тому числі – вмінням пізнавати довколишній світ та прагнути до самовираження в соціумі завдяки засобам іноземної мови. Саме тому кожне нове слово, фраза чи граматична конструкція вивчаються в контексті реальних ситуацій, тож учні знають й розуміють не тільки ЩО вони вчать, а й ЧОМУ, тож одразу мають змогу застосовувати отримані знання на практиці.

Запорукою ж відмінних результатів, на мою думку, є не тільки вдало підібрані матеріали й техніки навчання, а й дружня атмосфера на уроці, неодмінне залучення всіх без винятку учасників навчального процесу, а також чітко пославлені цілі із врахуванням індивідуальних потреб кожного учня. Своїм прикладом показую, що вчитель – це друг, якому можна довіряти, порадник, який ніколи не залишить в біді, наставник і провідник у неосяжний світ знань, який завжди виведе на правильний шлях.