Оксана Ріба-Гринишин

Оксана Ріба-Гринишин

учителька німецької мови

“За все Тобі я дякую, Ісусе, Спасе мій!”

Біографія

Закінчила Прикарпатський університет ім. Василя Стефаника за спеціальністю «Німецька мова і література». Працювала вчителем німецької мови у Фізико-технічному ліцеї. З 2004 року працюю на кафедрі філології та перекладу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Захистила кандидатську дисертацію (2010р.) та здобула науковий ступінь кандидата філологічних наук зі спеціальності «Германські мови». У 2014 р. присвоєно вчене звання доцента. 

Вірю, що справа, якою займається людина, має бути улюбленою. З дитинства мріяла стати вчителем. Вже в сьомому класі знала, що буду викладати німецьку мову, і наполегливо йшла до своєї мрії.

Один поет писав: «Вчитель – скульптор, але його роботи ніхто не бачить… Де ж йому взяти сили для щоденного натхнення? Тільки в самому собі, тільки у свідомості величі своєї справи…»

Бажання саморозвитку, самовдосконалення, розширення власного кругозору, відкривання дверей у світ знань, формування життєвих позицій, цінностей та пріоритетів у студентів та учнів – ось що мотивує мене щодня та змушує рухатися вперед.