Оксана Гошовська

Оксана Гошовська

голова методичного об'єднання вчителів-словесників, учителька української мови та літератури, класний керівник 6-Б класу

“Досягнеш успіху тільки тоді, коли постараєшся на 100%!”

Біографія

Закінчила Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова. Повна вища освіта (диплом магістра з відзнакою) за спеціальністю «Українська мова і література», кваліфікація викладача української мови і літератури; вчителя зарубіжної літератури; літературного редактора.

Навчалася в аспірантурі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» за спеціальністю українська мова. Здобула науковий ступінь кандидата філологічних наук.

Стаж роботи: 8 років.

Католицька школа змінює людей.

У кожного учня своя дорога. Сьогодні вона завела його до Католицької школи, і це не збіг обставин, не спонтанний вибір, не освітній експеримент – це воля Бога, Його поклик бути саме там, а не деінде. Особливість підходу в тому, щоб дати учню виразне відчуття, що він – дарунок Бога, особливий і неповторний.

На уроках використовую такі методи викладання: пояснювально-ілюстративний, репродуктивний, проблемний виклад матеріалу, евристичний, дослідницький.

Прийоми викладання: прийом графічного розбору, розбору-міркування; заміна, поширення, перестановка мовних одиниць; моделювання структури речення, словосполучення, конструювання словосполучень, речень певного типу, заміна мовних одиниць співвідносними, лінгвістичний і стилістичний експерименти; озаголовлення тексту, членування тексту, складання плану, визначення основної думки тексту, побудова тексту певного стилю, відтворення деформованого тексту, композиційне оформлення текстів різних типів мовлення тощо.