Марія Пеца

Марія Пеца

учителька біології, основ здоров'я, класний керівник 9-А класу

“Якщо твої плани розраховані на рік – сій зерно, якщо на десятиріччя – сади дерева, а якщо на ціле життя – віддай дітям часточку душі своєї – навчай їх.”

Біографія

учителька біології , природознавства; класний керівник 5-ПМ класу ім.Івана Пулюя

Протягом 1997-2002 рр. навчалася на хіміко-біологічному факультеті у Тернопільському державному педагогічному університеті ім. Володимира Гнатюка.

Кваліфікаційний рівень: вища категорія
Протягом 2002-2022 рр. мої учні були учасниками та переможцями олімпіад, брали участь у Всеукраїнських турнірах, дослідницьких проектах з екології та природознавства.
У своїй роботі використовую інтерактивні методи, ментальні карти, особливу увагу звертаю на практичні навички та вміння учнів, мультисенсорне навчання. Застосовую власні розроблені ігри на уроках “Пазли в сліпу”. Є активним учасником на освітніх платформах.

Католицький ліцей для мене є насамперед, допомогою в духовному рості, щоб виконувати своє призначення; пізнати задум Божий через чисті серця дітей. Часто в учнів на уроках визрівають цікаві пояснення, гіпотези щодо питань з біології , відповіді на які поки що знає Сам Бог, а наше завдання навчити шукати істину. Чи не найдосконаліша мотивація для нас усіх?

…шукайте, і знайдете…(Лука: 11, 9)…

Нічого бо нема схованого, що не стало б явним, нічого тайного, що не стало б знаним і не вийшло на явним. (Лука: 8,17)