Любомир Худяк

Любомир Худяк

учитель трудового навчання

Біографія

Любомир Худяк народився 10 лютого 1987 року у с. Підлужжя Тисменицького району.

Закінчив Підлузьку ЗОШ І-ІІ ступенів. З 1999 по 2002 рік навчався в дитячій художній школі імені Осипа Сорхтея. 2005 року закінчив навчання у Вищому художньому професійному училищі №3 за спеціальністю «Монтажник художньо-оформлюваних робіт», а у 2010 – Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за спеціальністю «Образотворче мистецтво». 

Після університету почав працювати вчителем образотворчого мистецва у 3 загальноосвітніх школах Тисменицького району (Підлузька ЗОШ, Козинська ЗОШ, Колодіївська ЗОШ). Вихованці брали участь у міжнародному образотворчому конкурсі «Для Бога я створю найкраще». З 2010 року займаюся розписом церков (церква Святої Параскевії у с. Кричка, Богородчанського району, Івано-Франківської області; Церква Різдва Пресвятої Богородиці у с. Стегниківці, Тернопільської області; церква Архистратига Михаїла у с. Дубівці, Тернопільської області). Є автором титульної ікони в церкві Благовіщення Пресвяої Діви Марії в рідному селі Підлужжя Тисменицького району. Там же брав участь у відновлювальних роботах над іконостасом, запрестольною іконою та вівтарем.Захоплююся мистецтвом фотографії. Брав участь у фотоконкурсі імені С.Назаренка «Природа-2008».

На нинішній день активно займаюся творчістю, є учасником обласних та всеукраїнських виставок. Твори Любомира Худяка знаходяться в музеях України і в приватних колекціях України, Росії, США, Італії.