Богдан Бацвін

Богдан Бацвін

учитель історії

“Роби, що можеш.
З тим, що маєш.
Там, де ти є.”

Біографія

«…бо з дрібних цегол виростає гігант». Саме такий вираз Блаженнішого Йосипа Сліпого закріпив мою життєву позицію, яка сформувалася в студентські роки. Переконаний, що маленькими кроками та з Божою поміччю можна здолати багато вершин!

У 2018 році завершив навчання у національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова(м. Київ), отримав диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю «вчитель історії».

Того ж року вступив до Львівського національного університету ім. Івана Франка –  на перший курс магістратури двох факультетів: історичного(денна форма навчання) та журналістики (заочна форма навчання). У грудні 2019 року успішно закінчив даний ВНЗ. Отримав одразу ж дві ступені вищої освіти. Диплом магістра за спеціалізацією «історія»(вчитель історії) та диплом магістра з відзнакою за спеціалізацією «журналістика».

Вважаю, що учительська професія посідає особливе місце. Адже, вчитель відіграє велику роль у формуванні кожного учня. Саме тому, педагогічна нива для мене – це можливість докласти руку до виховання майбутнього покоління! Вірю, «якщо запастися терпінням і виявити старання, то посіяні  знання неодмінно дадуть добрі сходи»!