Перемоги, що надихають: наші учні – призери IV етапу Всеукраїнських олімпіад

Вітаємо двох талановитих учнів Католицького ліцею святого Василія Великого, Марка Андрухіва та Юлію Лапіну, які нещодавно здобули призові місця на Всеукраїнських олімпіадах!

Марко Андрухів, учень 11 класу, посів ІІІ місце з інформаційних технологій. Раніше, у 9 класі, він теж демонстрував успіхи, здобув ІІ місце на обласному етапі. На жаль, тоді проведення Всеукраїнської олімпіади скасували через повномасштабне вторгнення. Цьогоріч головною ціллю Марка є підготовка до національного мультипредметного тесту (НМТ) та вступ до вишу, тому участь в олімпіаді розглядалась радше як додатковий досвід. Проте, його ґрунтовні знання та захоплення інформатикою знову дали результат – почесне ІІІ місце на Всеукраїнському рівні.

Юлія Лапіна, також учениця 11 класу, стала призеркою Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Її успіх – це результат наполегливої праці та підтримки батьків, друзів і, звісно, вчителів ліцею. Юля вже брала участь в олімпіадах раніше і, долаючи сумніви, вирішила спробувати свої сили знову. Ця олімпіада стала для неї цінним досвідом, адже вона не тільки перевірила свої знання, але й поспілкувалася з однолітками-ерудитами з усієї України.

За словами вчителів Наталії Карман, учительки української мови і літератури та Олени Рубашевської, учительки математика та інформатики, які готували учнів до олімпіад, шлях до перемоги був нелегким. Але вони впевнені, що поєднання наполегливої праці та цілеспрямованості є запорукою успіху в будь-якій діяльності. Також педагоги зазначають, що секрет успіху їхніх вихованців у щоденній молитві та вірі.

Наш ліцей пишається Вами. Дякуємо за невтомну працю та усі старання, нехай Ваші перемоги стануть добрим прикладом для всіх нас! Ви – ті, ким надихаємось!