Наступний крок у розробці стратегії розвитку ліцею!

Ділимося з Вами черговим етапом у розробці стратегії розвитку Католицького ліцею святого Василія Великого! Після плідної роботи з усім педагогічним колективом, ми продовжили роботу над стратегією, залучивши до неї учнів та їх батьків.

Пригадаємо, що ж таке стратегія розвитку ліцею?

Стратегія розвитку визначає місію, візію та цілі діяльності закладу освіти, умови, які необхідні для їх досягнення, пріоритети та кроки, які плануються для досягнення визначених цілей, відповідно до принципів освіти та підготовки учнів до майбутнього життя.  Для успішної реалізації стратегії необхідно прокомунікувати з усіма зацікавленими сторонами – учнями та їх батьками, педагогами, членами піклувальної ради, засновником ліцею.

Учора відбулась зустріч, де над розробкою стратегії працювала менша група, яка включала учнів, батьків та учителів залучивши таким чином усіх учасників освітнього процесу.

Розпочали з молитви та вітального слова директора ліцею, прот. Маркіяна Букатчука, який презентував доповідь: «Що таке стратегія школи і для чого вона потрібна?», а також проаналізував результати SWOT-аналізу, який було проведено на попередньому етапі стратегування.

Далі о. Маркіян окреслив завдання для праці представивши стратегічні цілі виходячи з яких учасники воркшопу мали запропонувати операційні.

Опісля всі приступили до праці! Цей етап дав можливість забезпечити широкий спектр думок та ідей щодо майбутнього ліцею, а також дозволив учням та батькам відчути свою причетність до процесу розвитку ліцею.

Ми щиро вдячні всім присутнім за активну участь та плідну роботу, яка дала ще краще розуміння потреб та очікувань усіх зацікавлених сторін.

Разом творимо майбутнє для нашої спільноти Католицького ліцею!