Дні духовної віднови для вчителів

Страсний тиждень для вчителів Католицького ліцею розпочався дводенними реколекціями, що відбулися в реколекційному домі отців редемптористів, що у с. Ямна під проводом капелана ліцею – о. Василія Чорнія.

Вчителі мали можливість роздумувати над останніми днями земного життя Христа, над помилками Його апостолів – Юди та Петра, розпізнавати таємниці Голгофи і кожен розмірковувати над своїм особистим шляхом спасіння.

Впродовж цього благодатного часу, педагоги брали участь у Літургіях, приступали до святих Тайн, молилися за Україну, за наших Воїнів – живих та полеглих, співстраждали разом з Ісусом на Його Хресній дорозі.

Завдяки переглянутому фільму “Прорив”, який був знятий на реальних подіях, вчителі, через художні образи, могли вкотре досвідчити безмежну Божу любов та силу материнської віри і молитви!

Завершилися реколекції проходженням цікавого біблійного квесту, де кожен відчув себе на мить не вчителем, а дитиною.

“Уявіть, що вам дозволили вирватися із полону чи заплутаної мережі Інтернет, залишити дрібні сімейні турботи чи обов’язки на роботі, повністю відмовитися від перегляду новин та мобільного гаджету. І чого душа прагне? Повернутися у те чисте, безтурботне дитинство, не хвилюється за майбутнє бо відчуває, що її оберігають, щиро обіймають, пробачають, підтримують. Подібний політ, оновлення душі отримала під час реколекції зі своєю католицькою ріднею. Бо під час реколекції наші думки, інтереси, переживання були такими спільними, якими мали б бути в ідеальній родині! Дякую Тобі Господи, що Ти мене відправляєш туди, де мені добре!” – ділиться пережитим в часі реколекцій п. Марія Пеца.