День відкритих дверей

У Католицькому ліцеї святого Василія Великого відбувся день відкритих дверей для майбутніх пʼятикласників та їхніх батьків, яких радо вітали у стінах нашого навчального закладу.

Розпочали захід молебнем до Пресвятої Богородиці. Опісля молитви учні відправились на майстер-класи з образотворчого мистецтва, хореографії та технологій аби краще познайомитися з атмосферою нашого навчального закладу, а батьки відправились на презентацію ліцею.

Директор ліцею, прот. Маркіян Букатчук розпочав презентацію з історії заснування ліцею, основних цінностей та особливостей навчального закладу.

Про умови вступу, навчальний процес, профільне навчання розповів заступник директора з навчальної роботи п. Андрій Лемко.

Продовжила презентувати наш ліцей заступниця директора з виховної роботи, п Юлія Луцишин, яка поділилась з присутніми основними аспектами виховної роботи.

Батьки мали змогу поспілкуватися з адміністрацією та отримати відповіді на всі питання, що їх цікавлять.
Далі усі відправились на екскурсію, під час якої гості побачили навчальні кабінети, бібліотеку, спортивну залу та їдальню ліцею.

День відкритих дверей став чудовою нагодою для усіх ближче познайомитися з нашим ліцеєм, його атмосферою, принципами роботи, цінностями та місією.

Дякуємо усім за таку численну присутність та вітаємо у стінах Католицького ліцею майбутніх учнів!